ГРАФИК ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНА РАБОТА С УЧЕНИЦИ

 

График за консултации и индивидуална работа с учениците 1-12 класове ,
I-ви срок на учебната 2019 / 2020 г., както следва:

 

УчителДенМястоЧас
1.Евгения Асенова АнакиеваЧетвъртъкКЛАСНА СТАЯ13:00 – 13:40 ч
2.Емилия Христова БетоваСрядаКЛАСНА СТАЯ13:00 – 13:40 ч
3.Симона Григорова СерафимоваПонеделникКЛАСНА СТАЯ13:05-13:45 ч
4.Диана Тодорова ДрагановаПетъкКЛАСНА СТАЯ11:30 – 12:05 ч
5.Силвия Василева ПетроваПетъкКЛАСНА СТАЯ11:30 – 12:05 ч
6.Цветелина Неделчева НероеваСрядаКЛАСНА СТАЯ12:10 – 12:45 ч
7.Лилия Емилова КарабашеваПонеделникКЛАСНА СТАЯ12:10 – 12:45 ч
8.Деница Пламен СтойковаПонеделникКЛАСНА СТАЯ12:10 – 12:45 ч
9.Дарина Петкова НикифороваПонеделникКЛАСНА СТАЯ12:10 – 12:45 ч
10.Женя Василева МетодиеваПетъкКЛАСНА СТАЯ12:15  -12:55 ч
11.Мария Павлова МетодиеваСрядаКЛАСНА СТАЯ12:15  -12:55 ч
12.Маргарита Николова МаноловаВторникКЛАСНА СТАЯ12:15  -12:55 ч
13.Светлана Николаева ПавловаСрядаКЛАСНА СТАЯ13:05-13:45 ч
14.Юлия Борисова ДимитроваПетъкКЛАСНА СТАЯ12.15-12:55 ч
15.Анелия Павлова ПетковаСрядаКЛАСНА СТАЯ13:05-13:45 ч
16.Красимира Евгениева ДимитроваСрядаКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
17.Даниела Петрова МладеноваСрядаКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
18.Мариела Григорова ИвановаСрядаКАБИНЕТ 13:45 – 14:25 ч
19.Нели Георгиева ВъловаЧетвъртъкКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
20.Румяна  Божилова ДимоваЧетвъртъкКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
21.Вина Георгиева СтояноваСрядаКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
22.Капка Тодорова АлексиеваСрядаКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
23.Маргарита Иванова СвиленоваПетъкКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
24.Татяна Георгиева МариноваПетъкКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
25.Елизабет Никифорова КотеваПетъкКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
26.Стефка Бориславова АрхангеловаПетъкКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
27.Даниела Цветанова НиколоваПетъкКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
28.Розина Недялкова СтояноваПетъкКАБИНЕТ13:50 ч – 14:35 ч
29.Янка Стоянова МилановаЧетвъртъкКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
30.Кристина Григорова ГеоргиеваПонеделникКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
31.Ангел Георгиев ЙордановПонеделникКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
32.Станислава Филипова ГеоргиеваПетъкКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
33.Правда Бориславова ВучковаВторникКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
34.Габриела Валентинова ДимитроваПонеделникКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
35.Габриела Валентинова Димитрова НУВторникКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч
36.Никифор Красимиров АнастасовПетъкКАБИНЕТ13:05 ч – 13:45 ч

 

  1. Все още няма коментар

Моля, пишете на кирилица! Останалите коментари няма да бъдат публикувани!